sadsad x
asdasd

beyerdynamic-logo.webp (3 KB)Beyerdynamic

Beyerdynamic, yaklaşık bir asırdır transformatör teknolojisinin ön saflarında yer almaktadır. Tecrübesiyle yenilikçi tasarımlarıyla müzik endüstrisinin çeşitli yönlerinde devrim yaratmaya devam eden Beyerdynamic, mikrofon ve kulaklık teknolojisinin öncü firmalarındandır. Tüm sektör tarafından bilinen şerit mikrofonlarının yanı sıra Premium seri kulaklıkları dünya çapında çok sayıda stüdyo ve miks odasında tercih edilmektedir.

Beyerdynamic, piyasada ilk önce kulaklık tasarımlarıyla bilinmeye başlamıştır. Beyerdynamic’in ilk öne çıkan ürünü olan DT48, 1937’den 2012’ye kadar üretimde kalmıştır. Ürünlerini yeniden icat etmek yerine iyileştirmeye yönelik tasarım felsefelerine uygun olarak, DT 770 ve DT 990 modelleri gibi Premium seri kulaklıkları bile 80'lerin başından beri piyasada üretim ve satışa devam etmektedir. Bugün, bu stüdyo referans kulaklıkları, üst düzey prodüktörler ve mühendisleri tarafından kullanılan en güvenilir kişisel miks monitör kulaklıkları arasında yer almaktadır.

Müzik Üssü, Beyerdynamic markasının Türkiye yetkili bayisidir. Sitemizden satın alacağınız tüm Beyerdynamic ürünleri en az 2 yıllık distribütör garantisine sahiptir.

Filtreleme
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.