sadsad x
asdasd

genelec-logo.webp (5 KB)Genelec

Genelec, 1978 yılında Ilpo Martikainen ve Topi Partinen tarafından akustik konusuna odaklanarak kurulmuştur. Stüdyo monitör endüstrisi üzerinde büyük bir etkiye sahip bu ikili, Finlandiya devletine ait yayın şirketi YLE'nin ihtiyaçlarını karşılamak için ilk referans monitörü tasarımını oluşturmuştur. YLE şirketinin çeşitli farklı dinleme ortamlarında yüksek performans gösterebilecek tek bir monitör istemesi sonucunda Martikainen ve Partinen, 8" woofer, 4,5" Midrange Driver ve özel tasarım şerit Tweeter içeren orta büyüklükte 3 yollu bir hoparlör üretmiştir. Bu orijinal S30 modeli çok tercih edilen bir model olmasının yanı sıra (bir yıl içinde YLE'ye 140 adet sattı), aynı zamanda o zamandan beri her Genelec monitörünün yüksek standardını belirlemiştir. Günümüzde Genelec, küçük aranjman stüdyoları için minimalist yakın alan hoparlör sistemlerinden tam ölçekli tiyatro/sahne tipi Surround ses sistemlerine kadar her şeyi barındıran çok sayıda stüdyo monitörü ve stüdyo Subwoofer modeli üretmektedir. Genelec teknolojik ilerlemeler kaydederken, asıl önceliklerinden ödün vermeyerek kalitesine sadık kalmıştır.

Tamamen Finlandiya'da tasarlanan, test edilen ve üretilen Genelec, 40 yılı aşkın bir süredir profesyonel medya prodüksiyon pazarına aktif stüdyo dinleme hoparlörleri sunmaktadır. Günümüzde piyasada bulunan çok sayıda stüdyo monitörü ve stüdyo Subwoofer modeliyle Genelec, evde kayıt tutkunlarından sinema prodüksiyonlarında surround ses ortamlarında çalışan endüstri profesyonellerine kadar herkese mükemmel seçenekler sunmaktadır. Kurulumunuz ne olursa olsun, Genelec ihtiyacınız olan monitörlere sahiptir.

Müzik Üssü, Genelec markasının Türkiye yetkili bayisidir. Sitemizden satın alacağınız tüm Genelec  ürünleri en az 2 yıllık distribütör garantisine sahiptir.

Filtreleme
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.