sadsad x
asdasd

adam-audio.webp (2 KB)Adam Audio

ADAM Audio, son 20 yılda referans monitör kategorisinde üst düzey ürünler tasarlamış ve üretmiştir. Çok hassas X-ART şerit tipi Tweeter'larından sağlam alüminyum hassas dalga kılavuzlarına ve tescilli Driver’lara kadar, ADAM Audio'nun stüdyo monitörleri piyasadaki en üst düzey monitörlerdendir.
1999'dan beri ADAM Audio; hem parça, hem de hoparlör tasarımında sınırları zorlayarak referans dinleme hoparlörleri piyasasını her çıkardığı ürünle değiştirmiştir. Şirketin ilk büyük buluşu olan X-ART (Genişletilmiş Hızlandırılmış Şerit Teknolojisi) Tweeter olmuştur. Bu benzersiz kıvrımlı Tweeter, Oskar Heil'in 60'lardaki Hava Hareketi Transformatörü tasarımına dayanmaktadır ve benzersiz bir ayrıntı düzeyi sunar. Sonuç olarak, ADAM'ın başarısı tamamen son teknoloji mühendisliklerine, profesyonel ses alanlarını derinlemesine anlamalarına ve üstün monitör tasarımına dayanmaktadır. Gerçek ses prodüksiyon profesyonellerinin ihtiyaç duyduğu sesi sağlayan ADAM Audio ürünleri, dünya çapında çok sayıda üst düzey stüdyoda yer almaktadır.
Müzik Üssü, Adam Audio markasının Türkiye yetkili bayisidir. Sitemizden satın alacağınız tüm Adam Audio ürünleri en az 2 yıllık distribütör garantisine sahiptir.

Filtreleme
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.