sadsad x
asdasd

Bose, ABD merkezli bir yüksek kaliteli ses ekipmanı üreticisidir. 1964 yılında Amar Bose tarafından kurulan Bose, ev ses sistemleri ve hoparlörler, gürültü önleyici kulaklıklar, profesyonel ses sistemleri ve otomobil ses sistemleri üretmektedir.

Bose kulaklıklar kullanım tipi olarak kulak çevreleyen ve kulak içi olarak ikiye ayrılır. Bose kulak üstü kulaklık modelleri arasında öne çıkan modeller olarak “Bose 700, Bose QuietComfort 45”i söyleyebiliriz. Kulak içi kulaklık modellerinde ise “Bose Sleepbuds II, Bose Quietcomfort Earbuds, Bose QuietControl 30”u sayabiliriz. Kulaklıklar ayrıca içinde kablolu ve kablosuz olarak ayrılıyor. Kimisi hem kablolu hem kablosuz kullanıma sahipken, bazı modeller sadece kablolu olarak kullanılabilir.

Bluetooth ve Wi-Fi üzerinden müzik dinlemenin, çoklu HDMI bağlantı noktalarının, kablosuz bağlantının yanı sıra her bileşeni her yerden kontrol etmek için kullanışlı bir uygulamanın keyfini Bose taşınabilir kablosuz hoparlörler ile çıkartabilirsiniz. Çok sayıdaki Bose ürünü ile evinize veya ofisinize yüksek kalitede ses kalitesini, uygun fiyatlı bir şekilde getirebilirsiniz.

Bose, müşterilerin seveceği yeni, heyecan verici ürünler yaratmaya kararlı mühendisler, araştırmacılar ve tasarımcılardan oluşan bir şirkettir. En önemli şeylere, yani, büyük fark yaratan küçük ayrıntılar ve hayrete düşüren büyük ayrıntılara odaklanırlar. Bose’un müşterilerine olan bağlılığı, yaptıkları her şeyin arkasındaki itici güçtür. Nihayetinde kendilerini, daha fazlasını hissedebilmeleri, daha fazlasını yapabilmeleri ve daha fazlası olabilmeleri için insanların tam potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olmaya adamışlardır.

Filtreleme
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.