sadsad x
asdasd

denon-logo.webp (2 KB)Denon 

Denon, 1910'larda dünyanın en eski pikap örneklerinden birkaçını üretmesiyle ses ve kayıt teknolojisi alanında lider ve yenilikçi bir marka haline gelmiştir. Japon kalitesi ve son teknoloji tasarım geleneğini sürdüren Denon, 1970'lerde CD’nin öncüsü olan ve döneminde çığır açan PCM dijital kayıt cihazını üreterek çok sayıda ödül kazanmıştır. Sektördeki yaklaşık bir asırlık tecrübesiyle Denon, günümüzde yüksek kaliteli CD, MP3 ve kaset kaydediciler/çalarların yanı sıra DJ ekipmanları, kulaklıklar ve daha fazlasını tasarlayıp üretmeye devam etmektedir.
Denon, ses üretiminde görsel tasarımdansa performansa odaklanmanın yanı sıra lider teknolojileri herkes için erişilebilir hale getirmeye çalışmaktadır. Denon, dünya çapında hayatı daha kolay ve daha keyifli hale getirmek için tasarlanmış yüksek performanslı ürünler sunmasıyla tercih edilmektedir.
Müzik Üssü, Denon markasının Türkiye yetkili bayisidir. Sitemizden satın alacağınız tüm Denon ürünleri en az 2 yıllık distribütör garantisine sahiptir.

Filtreleme
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.