sadsad x
asdasd

En İyi 3 Ücretsiz Reverb Plug-in'i

03 Şubat 2023
En İyi 3 Ücretsiz Reverb Plug-in'i

1 - TAL-Reverb-4 - (TAL Software)

(Windows - Mac OS X - Linux)

TAL Reverb-4 ücretsiz yüksek kaliteli modüle edilmiş antika tip bir Plate Reverb efektidir. Klasik 80'lerin Plate Reverb’ünü simüle eden bu plugin, yüksek dağılma oranına sahiptir ve özellikle vokallerde çok iyi bir sonuç göstermesinin yanı sıra sadece Stereo kanalları desteklemesi unutulmaması gereken ayrıntılardan biridir.

2 - Valhalla Supermassive - (ValhallaDSP)

(Windows - Mac OS X)

Eminiz ki birçoğumuz daha önce Valhalla’nın pluginlerini biliyor veya kullanmışızdır. Sizlere önermekle mutluluk duyduğumuz Valhalla Supermassive, ücretsiz bir Delay ve Reverb efekti Plug-in’idir. Hazır ön ayarlara sahip Supermassive, özellikle son güncellemesinden sonra yeni gelen ön ayarları ile birlikte sesinize istediginiz tarzda Reverb ve Delay eklemenize olanak tanır. Supermassive’ in hazır gelen ön ayarları de denemenizi tavsiye ederiz.

En İyi 3 Reverb Plug-in'i 1

3 - OldSkoolVerb - (Voxengo)

(Windows - Mac OS X)

Blog yazılarımızın birçoğunda adına yer vermekle mutluluk duyduğumuz Voxengo tarafından geliştirilen OldSkoolVerb, her tarz müziğe uygulayabileceğiniz ücretsiz bir Stereo Reverb efekti Plug-in’idir. Vokal, piyano ve Pad seslerinde oldukça etkili olan OldSkoolVerb, aynı zamanda Plate, Room ve Hall Reverb gibi çeşitli Reverb’leri elde etmenize olanak tanır.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.