sadsad x
asdasd

focal.webp (2 KB)Focal

Focal, 1979'dan beri yüksek kaliteli ses sistemleri tasarlayan ve üreten bir Fransız şirketidir. Merkezi Saint-Étienne'de bulunan şirket, ev için hoparlörler, otomobiller için hoparlör Driver’ları, kulaklıklar ve profesyonel monitör hoparlörleri üretmektedir. Grande Utopia, şirkete dünya çapında ün kazandıran markanın sembolik hoparlörüdür. Dünyanın en iyi yüksek kaliteli hoparlörlerinden biri olarak kabul edilir. Focal'ın endüstriyel stratejisi, hoparlör sürücülerinin tasarımı ve üretiminden son ürünün montajına kadar tüm üretim süreci üzerinde tam kontrol sahibi olmaya odaklanır. Ürünleri tamamen Fransa'da tasarlanmış ve geliştirilmiştir ve üretimin çoğu Saint-Étienne'deki (Fransa) fabrikada gerçekleştirilmektedir.
Focal Professional monitörler müziği olduğu gibi, hiçbir şey eklenmeden ve hiçbir şey çıkarılmadan aslına uygun olarak yeniden üretir. Yaklaşık 40 yıllık Driver ve hoparlör geliştirme tecrübesiyle, monitör hoparlörlerde ihtiyaç olan gerçekliği kullanıcılarına sunmak için yeni teknolojiler geliştirmektedir.
Müzik Üssü, Focal markasının Türkiye yetkili bayisidir. Sitemizden satın alacağınız tüm Focal ürünleri en az 2 yıllık distribütör garantisine sahiptir.

Filtreleme
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.