sadsad x
asdasd

pioneer-dj-marka-logo.webp (3 KB)Pioneer DJ

Yaklaşık bir asırdır oto ses sistemleri ve ev sinema sistemleri üretmesiyle ünlü Pioneer markasının karaoke sistemleri tasarlayan bölümünden evrilip tam anlamıyla 1994’te CDJ-500 ve DJM-500 ürünleriyle DJ ekipmanları tasarlamaya başlamış olan Pioneer DJ, piyasadaki ilk DJ odaklı Mixer (1994, DJM-500), DJ odaklı medya oynatıcı (1994, CDJ-500) ve plak simülasyonlu DJ CD/USB oynatıcı/dijital Turntable (2000, CDJ-1000MK1) ürünlerini üretmiştir. 2009’da kullanıma açılan ücretsiz Rekordbox-Pro DJ Link ekosistemiyle CDJ’ler ve DJM Mixer’lerle tam uyumlu ve senkronize kitaplık yönetimi ve bilgisayar bazlı olmayan sistemlerde ilk otomatik senkronizasyon özelliği (2013, CDJ-2000Nexus) konusunda da piyasada öncülük etmiş Pioneer DJ; DDJ-SX, DDJ-SB, HDJ-2000, DJM-900Nexus, DJM-2000, CDJ-1000MK3 ve CDJ-2000 gibi çok sayıda efsaneleşmiş ürünün tasarımı, üretimi ve satışını gerçekleştirmiştir.
Günümüzde endüstri standardı olarak kullanılan Pioneer DJ ürünleri, dünyanın her yerinde DJ kabinlerinde standart ekipman olarak yer alır. TORAIZ markasıyla prodüksiyon kullanımına odaklı ürünler üreten Pioneer DJ, DJ sistemlerinin yanı sıra stüdyo monitör hoparlör, stüdyo referans kulaklığı, prodüksiyon Sampler’ı, analog Synthesizer, dinamik Sequencer ve DJ Sampler gibi ürünleriyle çok sayıda çeşitte ve her alanda kullanılabilecek ürünleri çatısı altında bulundurur. Aynı zamanda kulaklık üretimi konusunda da oldukça tecrübeli olan Pioneer DJ, her seviye ve fiyata göre en sağlam ve kaliteli sese sahip kulaklıklar üretmektedir.
Müzik Üssü, Pioneer DJ markasının Türkiye yetkili bayisidir. Sitemizden satın alacağınız tüm Pioneer DJ ürünleri 2 yıllık distribütör garantisine sahiptir.

Filtreleme
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.