sadsad x
asdasd

presonus.webp (8 KB)Presonus

1995’te kurulan PreSonus, gerçek müzisyenlerden oluşan bir ekibe sahiptir. PreSonus, sahne ve stüdyo deneyimlerini müşteri ve uzman geri bildirimleriyle birleştirerek, hem evinde müzik yapan, hem prodüktör, hem de mekan sahipleri için ses sistemlerinin kullanıldığı her seviye için ses ekipmanı tasarlamaktadır. Kayıt, canlı performans, ses mühendisliği ve prodüksiyon yapmak istiyorsanız, bunları tümü için bir PreSonus ürünü bulabilirsiniz.
İster uygun fiyatlı bir AudioBox ses kartıyla yatak odanızda kayıt yapıyor olun, ister Quantum ürünleriyle sıfıra yakın gecikmeyle projenizi dinliyor olun, ister Studio One ile parça prodüksiyonu yapıyor olun, ister bir StudioLive mikserden canlı ses sistemi kullanıyor olun, PreSonus her zaman kullanıcı odaklı ürünler üretmiştir. Dahası, birçok kullanımda birçok profesyonel kullanıcı, canlı ve stüdyo sistemlerinde PreSonus ürünlerini tercih etmektedir.

Müzik Üssü, Presonus markasının Türkiye yetkili bayisidir. Sitemizden satın alacağınız tüm Presonus ürünleri en az 2 yıllık distribütör garantisine sahiptir.

Filtreleme
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.