sadsad x
asdasd

rode.webp (2 KB)Rode 

Peter Freedman tarafından 1992'de kurulan RØDE, kuruluşlarından bugüne, kullanıcıları ve mühendislerden aldığı geri dönüşlerle üst düzey ses ekipmanları üretmektedir. Kurulduktan bir yıl sonra, ilk mikrofonlarını Avustralya'da satan RØDE, kısa süre içerisinde ABD, Kanada, Fransa ve Birleşik Krallık'ta ürün satışlarına başlamıştır. ADAT gibi ucuz kayıt platformlarının gelişiminden faydalanmak için tam zamanında harekete geçen bu marka bu şekilde ucuz, yüksek kaliteli mikrofonlar için yepyeni bir talep yaratmıştır. Bu sayede bir sürü insan RØDE mikrofonları keşfetmiştir ve o günden bu yana RØDE mikrofonlar, çok sayıda kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

RØDE mikrofonları uzun yıllardır profesyonel yayın ve kayıt tesislerinden bağımsız film prodüksiyonu ve ev kaydına kadar her medya alanında popüler olmuştur. RØDE mikrofonları sağlam yapısının yanı sıra harika ses verir ve uygun fiyata sahiptir.
Müzik Üssü, RØDE markasının Türkiye yetkili bayisidir. Sitemizden satın alacağınız tüm RØDE ürünleri en az 2 yıllık distribütör garantisine sahiptir.

Filtreleme
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.