sadsad x
asdasd

sennheiser.webp (2 KB)Sennheiser

Alman teknolojisini 1945’ten beri kullanıcılarla buluşturan Sennheiser, kullanıcı tipi kulaklıklardan kablosuz mikrofona geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. 1988’den beri üretilen ve geliştirilen efsanevi DJ kulaklığı HD25’in yanı sıra HD650 gibi üst düzey kulak üstü kulaklıklarla birlikte gelişmiş Hi-Fi ses sistemleri üreten Sennheiser, müzik ve TV prodüksiyon aşamalarında gereken dinleme ve ses üretme ihtiyaçlarının hepsini üst düzey ürünleriyle karşılamaktadır. Sennheiser, mikrofon da dahil olmak üzere profesyonel ürünlerinin yanı sıra Momentum serisi üst düzey dinleme kulaklıkları, uygun fiyatlı Bluetooth kulaklıklar ve AMBEO TV Soundbar gibi ürünleriyle tüketici tipi dinleme ürünlerinde de üst kalite ürünler üretmektedir.
Sennheiser; kulaklık, mikrofon ve çok yönlü ses çözümleri, güvenilir hizmeti ve uzman personeliyle dünyanın her yerindeki müşteriler tarafından tercih edilmektedir. Sanatçılar, DJ’ler, ses mühendisleri, ses teknisyenleri veya üst düzey ses kalitesi isteyen müzik severler tarafından kullanılan Sennheiser ürünleriyle birinci sınıf ürünler, üst düzey ses kalitesi ve bozulmamış dinleme keyfi sunar.
Müzik Üssü, Sennheiser markasının Türkiye yetkili bayisidir. Sitemizden satın alacağınız tüm Sennheiser ürünleri en az 2 yıllık distribütör garantisine sahiptir.

Filtreleme
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.