sadsad x
asdasd

shure.webp (2 KB)Shure

Chicago şehir merkezinde bir radyo parçaları perakendecisi olarak 1925'te S. N. Shure tarafından kurulan Shure Radio Company, üç yıl içinde 75 çalışana ulaşmış, bölgesel ve ulusal müşteriler tarafından tercih edilen bir marka haline gelmiştir. 1932'de Shure, ABD'deki sadece dört büyük mikrofon üreticisinden biri haline gelmiştir. Büyük boyutlu ve pahalı elektronik cihazların hakim olduğu bir pazarda Shure, uygun fiyatlı, yüksek performanslı karbon ve kristal mikrofonlarının yanı sıra dünyanın ilk yayıncılığa özel tasarlanmış Condenser mikrofonu piyasaya sürmesiyle adından söz ettirmiştir.

Shure ürünleri onlarca yıldır kalite, güvenilirlik ve dayanıklılığı ile tanınmaktadır. Bu itibarın kökeni, Shure Brothers Incorporated'ın ABD ordusunun tüm şubeleri için askeri akustik dönüştürücülerin (mikrofonlar ve kulaklıklar) ana tedarikçilerinden biri haline geldiği II. Dünya Savaşı'na kadar uzanmaktadır. Yüksek üretim standartları ve düşük arıza oranları, üretim sırasında daha düşük malzeme maliyeti, düşük teknik servise gelen ürün sayısı, gelişmiş ürün güvenilirliği ve artan müşteri sadakati ile sonuçlanmıştır. Sahnelerden stüdyolara ve sokağa kadar, Shure mikrofonları ve kulaklıkları, mükemmel ses kalitesi gereken her yerde bulunabilir.

Müzik Üssü, Shure markasının Türkiye yetkili bayisidir. Sitemizden satın alacağınız tüm Shure ürünleri en az 2 yıllık distribütör garantisine sahiptir.

Filtreleme
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.