sadsad x
asdasd

lewitt-logoLewitt

Müşteri ihtiyaçlarına net bir şekilde odaklanan ve modern, ultra hassas üretim teknikleriyle ürünlerini ortaya çıkaran Lewitt, ev sistemleri, canlı performanslar ve her boyutta profesyonel stüdyolar için en yüksek kalitede yenilikçi mikrofonlar üretmektedir. Lewitt, tüm ürünlerini mümkün olan en yüksek standartlarda tasarlayarak kullanım sırasında kullanıcılarının yaratıcılıkla çalışmalarını ortaya çıkarmalarını amaçlar. Kullanıcılar ve eleştirmenler tarafından tanınan Lewitt, 2009'da kapılarını açmasından bu yana çok sayıda ödül ve övgü almıştır ve günümüzün en hızlı büyüyen mikrofon üreticilerinden biri olarak yoluna devam etmektedir.
Lewitt, en üst düzey ekipmanlara sahip olmamanın yaratıcılık üzerinde oluşturduğu sınırlamaları tam olarak kavrayarak ürünlerini tasarlamaktadır. Her Lewitt ürünü, uygun fiyatı ve yüksek ses kalitesiyle kullanıcılarının projelerini istedikleri gibi gerçekleştirmelerine olanak sağlamaktadır. Küçük ve büyük diyaframlı Condenser ve dinamik mikrofonlar dahil olmak üzere eksiksiz sahne ve stüdyo mikrofonları serisiyle her durum ve her bütçe için bir Lewitt ürünü bulunmaktadır.
Müzik Üssü, Lewitt markasının Türkiye yetkili bayisidir. Sitemizden satın alacağınız tüm Lewitt ürünleri en az 2 yıllık distribütör garantisine sahiptir.

Filtreleme
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.